Найважливіша подія 2018 для органічного ринку: Верховною Радою України у другому читанні було прийнято Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції №5448-д.

Елена Дейнеко

10/07/2018 Верховною Радою України у другому читанні було прийнято Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції №5448-д.

Верховна Рада ухвалила Закон «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

На сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України з’явився окремий розділ, присвячений органічному виробництву http://minagro.gov.ua/uk/ministry?tid_hierachy=1399

На цій сторінці ви можете знайти ссилки на такі документи:

Ми вітаємо операторів ринку та споживачів органічної продукції, оскільки  цей Закон розроблявся фахівцями Міністерства у конструктивній співраці з реальними практиками індустрії, нашими партнерами та колегами.
Ми в Organic Business впевнені, що тепер і в діяльності операторів ринку, і у захисті прав споживачів органіки буде відбуватися прогрес, і ринок органічних продуктів розквітатиме ще більшими темпами!
Напишите нам

Открыты к предложениям. Ответим на вопросы. Окажем помощь.