Збут органічних ягід: на яких ягодах будувати успішний фермерський бізнес?

Елена Дейнеко

Розшукуються розумні фермери! Розшукуються фермери і підприємці, які хочуть створити прибуткову ферму. Ті хто розуміють, що спочатку треба зрозуміти,  на який асортимент зробити ставку, зрозуміти, яким має бути правильний збут ягід, а потім інвестувати гроші та ресурси.

Багато хто знає, що ніша органічної ягоди – досить активно розвивається сьогодні в Україні.  За даними Organic Business, за останні 2 роки – в 2015 та 2016 рр. ніша органічної ягоди зростала на 100% щороку. Головна причина такого активного розвитку – стрімкі темпи зростання попиту  на органічну ягоду у розвинутих країнах, імпортерах української сировини.  І цей попит стабільно, в рази перевищує пропозицію.

За нашими даними, за останні 2 роки – в 2015 та 2016 рр. ніша органічної ягоди зростала на 100% щороку.

Але при цьому, поки що ринок органічної ягоди в країні не переповнений гравцями. Лише близько 600 га в Україні засаджені органічними сертифікованими ягодами, кількість сертифікованих органічних ягідників в Україні – менше 30, а  обсяги експорту поки що вимірюються десятками тон.

Отже, ті хто бажають створити свій вигідний бізнес на органічній ягоді може встигнути зайняти своє місце в цій ніші, якщо найближчим часом  зайде на цей ринок.

Але!  Спочатку дізнайся, що саджати і хто купить твій урожай, а вже потім — закопуй гроші в землю!

Фермеру виробнику треба бути впевненим, що його врожай можна вигідно продати. Виробник органічної ягоди має зрозуміти, які саме культури будуть користуватися попитом через кілька років, в яких обсягах і на яких умовах їх куплять.

Виробник органічної ягоди має зрозуміти, які саме культури будуть користуватися попитом через кілька років, в яких обсягах і на яких умовах їх куплять.

Якщо ви плануєте свою ягідну органічну ферму, вам потрібно чітко розуміти, який збут у цього продукту, хто покупці? Серед українських фермерів часто немає цього розуміння, і ферми засаджують,а гроші інвестують, виходячи із власних уявлень чи навіть чуток.

Наприклад,  багато хто просто саджає на органічній фермі малину, бо упродовж 2015-2016 років на неї був стабільний попит і досить висока ціна — понад 2 євро за 1 кг. Але як ми можемо бути впевнені, що цей попит і ця ціна збережуться найближчі 8-10 років, поки будуть рости ваші саджанці? Як ми можемо робити ставку на 1 культуру, адже відомо, що яйця треба розкладати в різні корзини? Як ми можемо бути впевнені, що в Україні не настане переробництво органічної малини, і  її вартість не обвалиться? Що фермеру насправді треба робити,  що  отримати прибуток завтра і через 5-10 років, коли ситуація в Україні і світі кардинально зміниться?

26 травня Organic Business проводить бізнес-семінар
«ЗБУТ ОРГАНІЧНИХ ЯГІД» http://bit.ly/2qsTeFx

На семінарі ви отримаєте унікальну можливість — зустрітися з трейдерами та переробниками. З тими, хто власне знає все про збут органічної ягоди на роки вперед і завтра може стати вашим покупцем, з тими, хто точно знає відповідь на питання, які ягоди треба вирощувати, як і кому продати органічні ягоди.

Цей семінар поставить крапку в питаннях, в які ягоди потрібно інвестувати і що буде успішно продаватися через 1,3,5 і більше років!

Докладніше  http://bit.ly/2qsTeFx

 

Версия на русском языке:

**************************

Сбыт органических ягод: на каких ягодах строить успешный фермерский бизнес?

Разыскиваются умные фермеры!

Разыскиваются фермеры и предприниматели, которые хотят создать прибыльную ферму. Те кто понимают, что сначала надо понять, на какой ассортимент сделать ставку, понять, каким должен быть правильный сбыт ягод, а потом инвестировать в ферму деньги и ресурсы!

Многие знают, что ниша органической ягоды — достаточно активно развивается сегодня в Украине. По данным Organic Business, за последние 2 года — в 2015 и 2016 ниша органической ягоды росла на 100% ежегодно. Главная причина такого активного развития — стремительные темпы роста спроса на органическую ягоду в развитых странах, импортерах украинского сырья. И этот спрос стабильно, в разы превышает предложение.

Но при этом, пока рынок органической ягоды в стране не переполнен игроками. Лишь около 600 га в Украине засажены органическими сертифицированными ягодами, количество сертифицированных органических ягодников в Украине — менее 30, а объемы экспорта пока измеряются десятками тонн.

Итак, те кто хотят создать свой выгодный бизнес на органической ягоде может успеть занять свое место в этой нише, если в ближайшее время зайдет на этот рынок.

Но! Сначала узнай, что сажать и кто купит твой урожай, а уже потом — закапывай деньги в землю

Фермеру производителю надо быть уверенным, что его урожай можно выгодно продать. Производитель органической ягоды должен понять, какие именно культуры будут пользоваться спросом через несколько лет, в каких объемах и на каких условиях их купят.

Если вы планируете свою ягодную органическую ферму, вам нужно четко понимать, какой сбыт у этого продукта, кто его купит? Среди украинских фермеров часто нет этого понимания, и фермы засаживают, а деньги инвестируют, исходя из собственных представлений или даже слухов.

Например, многие просто сажает на органической ферме малину, потому что в течение 2015-2016 годов на нее был стабильный спрос и достаточно высокая цена — более 2 евро за 1 кг. Но как мы можем быть уверены, что этот спрос и эта цена сохранятся ближайшие 8-10 лет, пока будут расти ваши саженцы? Как мы можем делать ставку на 1 культуру, — ведь известно, что яйца надо раскладывать по разным корзинам? Как мы можем быть уверены, что в Украине не будет перепроизводства органической малины, и не произойдет обвал ее стоимости? Что фермеру самом деле надо делать, что получить прибыль завтра и через 5-10 лет, когда ситуация в Украине и мире кардинально изменится?

26 мая Organic Business
проводит бизнес-семинар
«СБЫТ ОРГАНИЧЕСКИХ ЯГОД» http://bit.ly/2qsTeFx

На семинаре вы получите уникальную возможность — встретиться с трейдерами и переработчиками.
С теми, кто точно знает все о сбыте органической ягоды на годы вперед и завтра может стать вашим покупателем, с теми, кто точно знает ответ на вопрос, какие ягоды надо выращивать, как и кому продать органические ягоды.

Этот семинар поставит точку в вопросах, в ягоды нужно инвестировать и будет успешно продаваться через 1,3,5 и более лет!

подробнее http://bit.ly/2qsTeFx

Напишите нам

Открыты к предложениям. Ответим на вопросы. Окажем помощь.